Aktulaności,  SocialCafe

O #SocialCafe

#SocialCafe i # SocialCoffee to przedsięwzięcie Fundacji Innowacja, która powstała 12 marca 2020 roku.

To pierwsza w Polsce mobilna kawiarnia tworzona przez wyjątkowych ludzi, z wyjątkowymi ludźmi i dla wyjątkowych ludzi.

Kawa 100% społeczna

Nasza kawa nie jest w 100% arabiką, nie jest w 100% robustą jest za pierwszą na Świecie mieszanką najlepszych kaw w 100% społeczną 🙂 Co to znaczy? #SocialCafe jest Przedsiębiorstwem Społecznym i wszystkie zyski przekazuje na działania społeczne, charytatywne, edukacyjne, animujące społeczności lokalne i wspierające osoby w wyjątkowej sytuacji.

Pasja, kawa, herbata, my i działanie

#SocialCafe to połączenie wszystkich naszych pasji w jedno. Co prawda nie każdy z nas jest kawoszem (tak, herbaciarze są wśród nas), ale każdy angażuje się w działania społeczne. Nawet jeśli dołączy do nas nowa osoba, to od razu pracujemy nad tym, by choć trochę tego ducha społecznictwa zaszczepić.

Jeśli podzielasz nasz duch do działania i jesteś zainteresowany wsparciem naszych działań zapraszamy do skorzystania z naszych usług, produktów oraz dobrego słowa w komentarzu.
Co masz do wyboru?

Mobilna Kawiarnia #SocialCafe

Podobno aż 80% na żyjącej na naszej planecie deklaruje, że pije kawę regularnie! Smak i zapach kawy to często pierwsze co pobudza do działania. Nasza mobilna kawiarnia #SocialCafe znajdzie się wszędzie tam gdzie chcesz. Podczas Eventu biznesowego, konferencji, wydarzenia artystycznego czy np. wesela kiedy to goście potrzebują energii do zabawy do białego rana.

#SocialCoffee czyli ziarnista Kawa 100% społeczna

Jak to działa? To proste! Działamy jako fundacja wspierająca inne organizacje, grupy czy osoby indywidualne będące w potrzebie. Na początek weryfikujemy na co maja być przeznaczone środki, pomagamy promocyjnie, a wygenerowane w ten sposób środku przekazujemy na działania społeczne. Sprzedana kawa jest limitowaną serią, dzięki czemu wiemy ile kaw, co za tym idzie ile środków przeznaczamy na konkretne działania.

#SocialEvents czyli tylko dla firm i instytucji odpowiedzialnych społecznie

#SocialEvents to wydarzenia, które chętnie przygotowujemy wspólnie z naszym klientem. Kreatywności, zapału do działania i współpracy nam nie zabraknie. Chcemy by nasze realizacje były Innowacyjne i łączyły w sobie oczekiwania i wartości nasze z Państwa firmą. Chętnie poznamy standardy związane z #CSR, pomożemy przygotować coś wyjątkowego. Może coś elementami grywalizacji dla klientów lub pracowników?
Możemy też też pójść w sprawdzonym kierunku. Nasza kawa 100% społeczna, a może warsztatami kręcenia kolorowej waty cukrowej? Szczudlarze lub malowanie twarzy może też się przydadzą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *